Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Церада за мотор (дим. L - 229 x 99 x 125 cm)

  950 ден
  Церада за мотор димензија L - 229 x 99 x 125 cm. Штити од сонце, снег и дожд.
  *
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на моторот. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

  Важно предупредување: Покријте го моторот со церадата, исклучиво кога е сув!

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на моторот. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

  Важно предупредување: Покријте го моторот со церадата, исклучиво кога е сув!

  fbq('track', 'ViewContent');