(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Водоотпорна церада (дим. S plus - 420 x 176 x 149 cm)

  2,200 ден
  Церада за кола димензија S plus- 420 x 176 x 149 cm. Штити од сонце, снег и дожд.
  *
  Delivery date: 1-2 days

  Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на возилото. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

  Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Церадата е изработена од квалитетен водоотпорен материјал. Внатрешноста е во комбинација со памучна подлога за да не дојде до гребење на лакот на возилото. Истата може да се користи на сонце, снег и дожд.

  Важно предупредување: Покријте го возилото со церадата, исклучиво кога Вашето возило е суво!

  fbq('track', 'ViewContent');