Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Ceylin - Двојна постелнина

  999 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Ceylin - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Точки, Карирано

  Бои: Сребрена/Сива, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Прекрасната постелнина Ceylin ќе 'и подари на Вашата спална разиграност и посебност! Карираниот дизајн во нијанси на розoва и сива боја надополнет со кралски златен дезен ќе внесе различност и свежина. Сетот Ceylin нуди удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Не си го скратувајте задоволството кое го нуди постелнината Ceylin!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Ceylin - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Точки, Карирано

  Бои: Сребрена/Сива, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Прекрасната постелнина Ceylin ќе 'и подари на Вашата спална разиграност и посебност! Карираниот дизајн во нијанси на розoва и сива боја надополнет со кралски златен дезен ќе внесе различност и свежина. Сетот Ceylin нуди удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Не си го скратувајте задоволството кое го нуди постелнината Ceylin!
  fbq('track', 'ViewContent');