Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Чешма со проточен бојлер

  1.989 ден
  3.999 ден
  *
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: На залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Напон 220V

  Моќност на греач 3kW

  Време на загревање 5 секунди

  Максимум температура на загревање: 60 степени

  Достапни се два модели:

  Ѕидна (монтажа на ѕид)

  Насадна (монтажа на судопер итн.)

  Постоечки коментари
  Super e
  brza dostava
  Од: Ѓорѓи | Датум: 23.05.2018 18:12
  Дали овој коментар беше корисен? Да Не (0/0)
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Напон 220V

  Моќност на греач 3kW

  Време на загревање 5 секунди

  Максимум температура на загревање: 60 степени

  Достапни се два модели:

  Ѕидна (монтажа на ѕид)

  Насадна (монтажа на судопер итн.)

  fbq('track', 'ViewContent');