Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Чешма

  1.889 ден
  2.500 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 7 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Напон 220V

  Моќност на греач 3kW

  Време на загревање 5 секунди

  Максимум температура на загревање: 60 степени

  Достапни се два модели:

  Ѕидна (монтажа на ѕид)

  Насадна (монтажа на судопер итн.)

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Напон 220V

  Моќност на греач 3kW

  Време на загревање 5 секунди

  Максимум температура на загревање: 60 степени

  Достапни се два модели:

  Ѕидна (монтажа на ѕид)

  Насадна (монтажа на судопер итн.)

  fbq('track', 'ViewContent');