Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Comfort CR8 - Дупла Постелнина

  999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Comfort CR8 - Дупла Постелнина

  Тежина 2000.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (80% Памук и 20% Полиестер)

  Дизајн: Риги (ленти)

  Бои: Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 48см*78см

  Јорганска навлака: 1 парче 220см*230см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Доколку сакате да се одморите од комплексни и шарени постелнини, тогаш сетот постелнина Comfort CR8 е совршен за спалната соба како и за Вас и Вашите најсакани. Едноставниот принт од сини линии прелиени на светлата основа ја прави оваа постелнина убава и лесна за комбинирање со останатиот дел од Вашата спална соба. Овој сет е изработен од 80% памук и 20% полиестер, што дополнително значи квалитет. Одморете ги своите очи во длабок сон на постелнината Comfort CR8!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Comfort CR8 - Дупла Постелнина

  Тежина 2000.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (80% Памук и 20% Полиестер)

  Дизајн: Риги (ленти)

  Бои: Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 48см*78см

  Јорганска навлака: 1 парче 220см*230см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Доколку сакате да се одморите од комплексни и шарени постелнини, тогаш сетот постелнина Comfort CR8 е совршен за спалната соба како и за Вас и Вашите најсакани. Едноставниот принт од сини линии прелиени на светлата основа ја прави оваа постелнина убава и лесна за комбинирање со останатиот дел од Вашата спална соба. Овој сет е изработен од 80% памук и 20% полиестер, што дополнително значи квалитет. Одморете ги своите очи во длабок сон на постелнината Comfort CR8!
  fbq('track', 'ViewContent');