Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Comfort CR9 - Дупла Постелнина

  999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена
   

  Comfort CR9 - Дупла Постелнина

  Тежина 2000.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (80% Памук и 20% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Кремаста, Кафена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 48см*78см

  Јорганска навлака: 1 парче 220см*230см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Постелнината Comfort CR9 носи повеќе свежина на Вашата спална соба,како и со цветен дезен во нежно виолетови, розови и зелени бои остава совршен впечаток. Дезенот Ви овозможува лесно да ја вклопите со останатиот дел од спалната соба. Оваа постелнина е изработена од 80% памук и 20% полиестер и Ви овозможува да го добиете Вашиот заслужен одмор. Внесете ја пролетната цветна градина во Вашата спална соба преку сетот Comfort CR9!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
   

  Comfort CR9 - Дупла Постелнина

  Тежина 2000.0 гр.

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (80% Памук и 20% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Кремаста, Кафена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 48см*78см

  Јорганска навлака: 1 парче 220см*230см

  Долен чаршав: 1 парче 250см*250см

  Постелнината Comfort CR9 носи повеќе свежина на Вашата спална соба,како и со цветен дезен во нежно виолетови, розови и зелени бои остава совршен впечаток. Дезенот Ви овозможува лесно да ја вклопите со останатиот дел од спалната соба. Оваа постелнина е изработена од 80% памук и 20% полиестер и Ви овозможува да го добиете Вашиот заслужен одмор. Внесете ја пролетната цветна градина во Вашата спална соба преку сетот Comfort CR9!
  fbq('track', 'ViewContent');