Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Content CО45 Дупла Постелнина

  999 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Content CО45 Дупла Постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (50% Памук и 50% Полиестер)

  Дизајн: Карирано

  Бои: Сина, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 48см*78см

  Јорганска навлака: 1 парче 220см*230см

  Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

  Карирано и забавно! Тоа е она што совршено го опишува сетот Content Co45! Коцки и кариран дизајн е она што е карактеристично за овој сет. Комбинација на свежа розова и минт зелена боја е токму она што Ви треба за да ја освежите Вашата спална соба и да ја претворите во несекојдневна разиграност. Изработена во совршен баланс од 50% памук и 50% полиестер, овој сет Ви овозможува да се чувствувате удобно во Вашиот кревет. Дозволете си да се разгалите со нежна мекост само со сетот Content Co45!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Content CО45 Дупла Постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (50% Памук и 50% Полиестер)

  Дизајн: Карирано

  Бои: Сина, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 48см*78см

  Јорганска навлака: 1 парче 220см*230см

  Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

  Карирано и забавно! Тоа е она што совршено го опишува сетот Content Co45! Коцки и кариран дизајн е она што е карактеристично за овој сет. Комбинација на свежа розова и минт зелена боја е токму она што Ви треба за да ја освежите Вашата спална соба и да ја претворите во несекојдневна разиграност. Изработена во совршен баланс од 50% памук и 50% полиестер, овој сет Ви овозможува да се чувствувате удобно во Вашиот кревет. Дозволете си да се разгалите со нежна мекост само со сетот Content Co45!
  fbq('track', 'ViewContent');