Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Cute Butterfly - Памучна двојна постелнина

  1,399 ден
  Availability: 5 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 1420.0 гр

  За: Брачен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Риги (ленти), Животни

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа


  Вметнете сладок раскош и розова убавина во Вашата спална соба со постелнината Cute Butterfly!
  Љубителите на розовата боја ќе можат да уживаат во благодетите кои ги нуди оваа постелнина за прифатлива цена. Дизајнирани пеперутки и лесните розови линии кои се протегаат низ белата основа ќе внесат повеќе боја во Вашето секојдневие. Освен што е елегантен, сетот Cute Butterfly е многу удобен бидејќи е направен од 100% памук. Зарем не го заслужувате само најдоброто? Дозволете си да се разгалите и за сладок сон изберете го сетот Cute Butterfly.
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 1420.0 гр

  За: Брачен кревет

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Риги (ленти), Животни

  Бои: Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа


  Вметнете сладок раскош и розова убавина во Вашата спална соба со постелнината Cute Butterfly!
  Љубителите на розовата боја ќе можат да уживаат во благодетите кои ги нуди оваа постелнина за прифатлива цена. Дизајнирани пеперутки и лесните розови линии кои се протегаат низ белата основа ќе внесат повеќе боја во Вашето секојдневие. Освен што е елегантен, сетот Cute Butterfly е многу удобен бидејќи е направен од 100% памук. Зарем не го заслужувате само најдоброто? Дозволете си да се разгалите и за сладок сон изберете го сетот Cute Butterfly.
  fbq('track', 'ViewContent');