Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Degrade - Двојна постелнина

  999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Degrade - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Риги (ленти), Дамаск

  Бои: Бела, Кафена, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа


  Забава и нежност - зборови кои може да ја опишат постелнината Degrade! Комбинацијата на розова, кафена и бела боја предизвикува љубов на прв поглед. Сетот Degrade е дизајниран за да се вклопи во секој стил. Благодарение на текстурата од 65% памук и 35% полиестер, оваа постелнина ќе Ви го овозможи врвниот квалитет и удобност што го посакувате во текот на целата година. Не ја пропуштајте шансата да ја украсите Вашата спална соба со прекрасната постелнина Degrade!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Degrade - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Риги (ленти), Дамаск

  Бои: Бела, Кафена, Розева

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа


  Забава и нежност - зборови кои може да ја опишат постелнината Degrade! Комбинацијата на розова, кафена и бела боја предизвикува љубов на прв поглед. Сетот Degrade е дизајниран за да се вклопи во секој стил. Благодарение на текстурата од 65% памук и 35% полиестер, оваа постелнина ќе Ви го овозможи врвниот квалитет и удобност што го посакувате во текот на целата година. Не ја пропуштајте шансата да ја украсите Вашата спална соба со прекрасната постелнина Degrade!
  fbq('track', 'ViewContent');