Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Delicious Whey Protein (2,22 kg)

  2.589 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 2 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  QNT Delicious Whey Protein е токму тоа, вкусен протеин . Протеин во прав од сурутка (whey isolate, whey hidrolized,whey concentrated) со најдобар квалитет.Ги содржи сите потребни амино киселини. Лесно растворлив, лесно се конзумира, со перфектна текстура и достапен во широк спектар на овошје, чоколадо и карамел вкусови.Протеинот, исто така може да биде од суштинско значење како партнер при внес на помалку калории на ден.Delicius Whey Protein содржи висока биолошка вредност на протеини. Многу ефективен производ за обнова на вашите мускули.Поради ниската количина на масти во овој протеин истиот може да се користи при режими на диети за слабеење како нискокалорична ужина.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  QNT Delicious Whey Protein е токму тоа, вкусен протеин . Протеин во прав од сурутка (whey isolate, whey hidrolized,whey concentrated) со најдобар квалитет.Ги содржи сите потребни амино киселини. Лесно растворлив, лесно се конзумира, со перфектна текстура и достапен во широк спектар на овошје, чоколадо и карамел вкусови.Протеинот, исто така може да биде од суштинско значење како партнер при внес на помалку калории на ден.Delicius Whey Protein содржи висока биолошка вредност на протеини. Многу ефективен производ за обнова на вашите мускули.Поради ниската количина на масти во овој протеин истиот може да се користи при режими на диети за слабеење како нискокалорична ужина.

  fbq('track', 'ViewContent');