Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Депилатор со сензор

  789 ден
  *
  Availability: 4 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Безболно отстранување на влакна, насекаде од телото!
  Модерна технологија!
  Не ја оштетува кожата!
  Овој апарат е безбеден за сите видови на кожа!
  Овој производ за отстранување на влакна е одобрен од страна на дерматолози.
  вклучено:
  1x отстранувач на коса
  1x Head
  1x Четка за чистење
  1x кабел за напојување

   

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Безболно отстранување на влакна, насекаде од телото!
  Модерна технологија!
  Не ја оштетува кожата!
  Овој апарат е безбеден за сите видови на кожа!
  Овој производ за отстранување на влакна е одобрен од страна на дерматолози.
  вклучено:
  1x отстранувач на коса
  1x Head
  1x Четка за чистење
  1x кабел за напојување

   

  fbq('track', 'ViewContent');