Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Депилатор со сензор

  789 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Безболно отстранување на влакна, насекаде од телото!
  Модерна технологија!
  Не ја оштетува кожата!
  Овој апарат е безбеден за сите видови на кожа!
  Овој производ за отстранување на влакна е одобрен од страна на дерматолози.
  вклучено:
  1x отстранувач на коса
  1x Head
  1x Четка за чистење
  1x кабел за напојување

   

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Безболно отстранување на влакна, насекаде од телото!
  Модерна технологија!
  Не ја оштетува кожата!
  Овој апарат е безбеден за сите видови на кожа!
  Овој производ за отстранување на влакна е одобрен од страна на дерматолози.
  вклучено:
  1x отстранувач на коса
  1x Head
  1x Четка за чистење
  1x кабел за напојување

   

  Ознаки за производ
  fbq('track', 'ViewContent');