Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Дубак за на вода- жаба

  899 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шлауф жаба со преградата

  Димензии: 119x79 cm.

  Листа на надувување за дополнителна заштита од сонце.

  На дното се наоѓаат меки прорези за нозете, 3 воздушни комори.

  Максимално оптеретување до 11kg.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шлауф жаба со преградата

  Димензии: 119x79 cm.

  Листа на надувување за дополнителна заштита од сонце.

  На дното се наоѓаат меки прорези за нозете, 3 воздушни комори.

  Максимално оптеретување до 11kg.

  fbq('track', 'ViewContent');