Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Dynamic 6072 - Индустриски вентилатор

  1.299 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Индустриски вентилатор со големина од 18 инчи.
  Гаранција: 1 година
  Метална перка
  3 брзини на дување
  Прилагодлива висина
  Кружна подлога
  Димензии 62 x 52 x 17 см

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Индустриски вентилатор со големина од 18 инчи.
  Гаранција: 1 година
  Метална перка
  3 брзини на дување
  Прилагодлива висина
  Кружна подлога
  Димензии 62 x 52 x 17 см

  fbq('track', 'ViewContent');