Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Пренослив разладувач

  3.499 ден
  6.000 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 5 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 3 kg

  Систем: Пренослив клима уред

  Бренд: Dynamic

  Напон: 220 - 240 V 50 Hz

  Моќност: 60 W

  Брзини на вентилаторот: 3 (ниска,средна и висока)

  Oсцилирачки перки со 3 брзини

  Преграда за вода: 3.5 L капацитет

  Потрошувачка на вода: 250 ml/h

  Овлажнувач на воздух

  Тајмер

  Гаранција: 1 година

  Наменета за простории до 20 метри квадратни

  Димензии: 25 X 28 X 50 cm (ширина, должина, висина)
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 3 kg

  Систем: Пренослив клима уред

  Бренд: Dynamic

  Напон: 220 - 240 V 50 Hz

  Моќност: 60 W

  Брзини на вентилаторот: 3 (ниска,средна и висока)

  Oсцилирачки перки со 3 брзини

  Преграда за вода: 3.5 L капацитет

  Потрошувачка на вода: 250 ml/h

  Овлажнувач на воздух

  Тајмер

  Гаранција: 1 година

  Наменета за простории до 20 метри квадратни

  Димензии: 25 X 28 X 50 cm (ширина, должина, висина)
  Ознаки за производ
  fbq('track', 'ViewContent');