Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Пренослив разладувач

  5.389 ден
  7.500 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 3kg

  Систем: Пренослив клима уред
   
  Бренд: Dynamic
   
  Напон: 220 - 240 V 50 Hz

  Моќност: 60 W

  Проток на воздух 25 m3/min

  Капацитет на сад за вода: 10 L

  Потрошувачка на вода: 300 ml/h

  Овлажнувач на воздух

  Гаранција: 1 година

  Наменета за простории до 40 метри квадратни

  Димензии: 30 X 40 X 60 cm (ширина, должина, висина)
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 3kg

  Систем: Пренослив клима уред
   
  Бренд: Dynamic
   
  Напон: 220 - 240 V 50 Hz

  Моќност: 60 W

  Проток на воздух 25 m3/min

  Капацитет на сад за вода: 10 L

  Потрошувачка на вода: 300 ml/h

  Овлажнувач на воздух

  Гаранција: 1 година

  Наменета за простории до 40 метри квадратни

  Димензии: 30 X 40 X 60 cm (ширина, должина, висина)
  fbq('track', 'ViewContent');