Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Dynamic 8632 - Вентилатор на вода

  4.999 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Напон: 220-240V 50Hz
  Моќност: 100W
  Брзини на вентилаторот: 3(ниска,средна и висока)
  Функција за осцилирање
  Преграда за вода: 1.5л капацитет
  Потрошувачка на вода: 200мл/час
  Далечински управувач
  Овлажнувач на воздух
  Тркалца за полесно движење
  Распрскува пареа
  Гаранција: 1 година
  Моделот е статичен
  Висина: 1,3м

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Напон: 220-240V 50Hz
  Моќност: 100W
  Брзини на вентилаторот: 3(ниска,средна и висока)
  Функција за осцилирање
  Преграда за вода: 1.5л капацитет
  Потрошувачка на вода: 200мл/час
  Далечински управувач
  Овлажнувач на воздух
  Тркалца за полесно движење
  Распрскува пареа
  Гаранција: 1 година
  Моделот е статичен
  Висина: 1,3м

  fbq('track', 'ViewContent');