Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  EGLO LASANA 1

  12.200 ден
  15.250 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: На залиха

  Длабочина: 500 mm

  Ширина: 500 mm

  Висина: 65 mm

  Тежина: 2.443 kg

  Сокет: LED

  Илуминатор: LED

  Испорака: вкл.

  Моќност: 36W

  Светлосен потоп: 3780 lm

  Светлосен боја: 3000K топло бело

  Просечен животен век: 25.000 ч

  Енергетска ефикасност: A +

  Прилог Материјал: челик

  Боја на прилогот: хром

  Стакло / сенка Материјал: пластика

  Стакло / сенка Боја: бела

  Рејтинг на заштита: IP20

  Класа на заштита: 2

  Линиски напон: 220-240V, 50 / 60Hz

  Работен напон: 24V

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Длабочина: 500 mm

  Ширина: 500 mm

  Висина: 65 mm

  Тежина: 2.443 kg

  Сокет: LED

  Илуминатор: LED

  Испорака: вкл.

  Моќност: 36W

  Светлосен потоп: 3780 lm

  Светлосен боја: 3000K топло бело

  Просечен животен век: 25.000 ч

  Енергетска ефикасност: A +

  Прилог Материјал: челик

  Боја на прилогот: хром

  Стакло / сенка Материјал: пластика

  Стакло / сенка Боја: бела

  Рејтинг на заштита: IP20

  Класа на заштита: 2

  Линиски напон: 220-240V, 50 / 60Hz

  Работен напон: 24V

  fbq('track', 'ViewContent');