Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Emide EM5294 - Плафонски вентилатор со светло

  11,450 ден
  *
  Availability: 4 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 3000.0 гр.

   
   
   
  Плафонски вентилатор со далечински управувач
  Моќност: 60W
  Големина: 52" (105см)
  Брзини: 3 оперативни брзини
  Светло: 2 x 40 W светилки (не се вклучени)
  Опција за зимско работење на управувачот (обратна насока)
  Боја: сива металик
  Гаранција: 2 години
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 3000.0 гр.

   
   
   
  Плафонски вентилатор со далечински управувач
  Моќност: 60W
  Големина: 52" (105см)
  Брзини: 3 оперативни брзини
  Светло: 2 x 40 W светилки (не се вклучени)
  Опција за зимско работење на управувачот (обратна насока)
  Боја: сива металик
  Гаранција: 2 години
  fbq('track', 'ViewContent');