Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Emide EM5294 - Плафонски вентилатор со светло

  11.450 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 3000.0 гр.

   
   
   
  Плафонски вентилатор со далечински управувач
  Моќност: 60W
  Големина: 52" (105см)
  Брзини: 3 оперативни брзини
  Светло: 2 x 40 W светилки (не се вклучени)
  Опција за зимско работење на управувачот (обратна насока)
  Боја: сива металик
  Гаранција: 2 години
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 3000.0 гр.

   
   
   
  Плафонски вентилатор со далечински управувач
  Моќност: 60W
  Големина: 52" (105см)
  Брзини: 3 оперативни брзини
  Светло: 2 x 40 W светилки (не се вклучени)
  Опција за зимско работење на управувачот (обратна насока)
  Боја: сива металик
  Гаранција: 2 години
  fbq('track', 'ViewContent');