Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  En Vogue - Двојна постелнина

  999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 5 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена
   

  En Vogue - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Принт & Текст, Карирано

  Бои: Бела, Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа


  Имајте го креветот од вашите соништа со сетот постелнина En Vogue PolyCotton Double Bedding, кој има прекрасен дизајн и нуди комфорт, стил,удобност и трајност. Сетот има прекрасна спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер,Памукот е познат по удобноста,а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот En Vogue вашите соништа постануваат реалност!

   

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично
   

  En Vogue - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Принт & Текст, Карирано

  Бои: Бела, Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа


  Имајте го креветот од вашите соништа со сетот постелнина En Vogue PolyCotton Double Bedding, кој има прекрасен дизајн и нуди комфорт, стил,удобност и трајност. Сетот има прекрасна спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер,Памукот е познат по удобноста,а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот En Vogue вашите соништа постануваат реалност!

   

  fbq('track', 'ViewContent');