Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  En Vogue - Единечна постелнина

  799 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  En Vogue - Единечна постелнини

  За: Единечен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Принт & Текст, Карирано

  Бои: Бела, Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Имајте го креветот од вашите соништа со сетот постелнини En Vogue,кој ќе внесе свежина и удобност во Вашата спална соба со помош на прекрасен дизајн постелнина. Сетот има прекрасен дизајн, ви нуди комфорт, стил,удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер,Памукот е познат по удобноста и а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот En Vogue вашите соништа постануваат реалност!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  En Vogue - Единечна постелнини

  За: Единечен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Принт & Текст, Карирано

  Бои: Бела, Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Имајте го креветот од вашите соништа со сетот постелнини En Vogue,кој ќе внесе свежина и удобност во Вашата спална соба со помош на прекрасен дизајн постелнина. Сетот има прекрасен дизајн, ви нуди комфорт, стил,удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер,Памукот е познат по удобноста и а полиестерот по својата издржливост. Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот En Vogue вашите соништа постануваат реалност!
  fbq('track', 'ViewContent');