Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Eta Sonetic 0710 детска четка за заби

  789 ден
  *
  Delivery date: 1-2 days

  Шифра на производ: Eta Sonetic 0710

  ETA SONETIC - Револуционерна технологија за грижа за хигиената на вашите деца. MOVE + Sonic технологија, microBUBBLES технологија, SMART 2-минутен тајмер со 30 секунди

  Многу ефикасно, но нежно чистење на вашите заби и непца благодарение на MOVE + Sonic технологијата

  Исклучително долг работен век за неколку месеци (во зависност од типот на батеријата од 3 до 7 месеци кога се користи двапати дневно 2 минути)

  Ги отстранува наслагите од забите и го чисти просторот меѓу забите подобро од редовната рачна четка за заби - технологијата microBUBBLES ефикасно ги отстранува остатоците меѓу забите

  • SMART 2-минутен тајмер - за чистење на индивидуалните делови на устата - ве потсетува на секои 30 секунди да се смени во друг дел
  • Пакетот вклучува 2 четки за заби (1x за 3-6 годишна возраст, 1x 7-10 години)
  • Не-лизгачки и водонепропустлив дизајн
  • Четките се опремени со висококвалитетни фини влакна од DuPont
  • Обоена светлина за повеќе забава за време на четкање која го фаќа вниманието на вашето дете
  • Ергономска рачка
  • Лесна замена на додатоците
  • Лесно работење и одржување
  • Напојува со 1 ЕЕЗ AAA батерија (вклучена во кутијата)
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Шифра на производ: Eta Sonetic 0710

  ETA SONETIC - Револуционерна технологија за грижа за хигиената на вашите деца. MOVE + Sonic технологија, microBUBBLES технологија, SMART 2-минутен тајмер со 30 секунди

  Многу ефикасно, но нежно чистење на вашите заби и непца благодарение на MOVE + Sonic технологијата

  Исклучително долг работен век за неколку месеци (во зависност од типот на батеријата од 3 до 7 месеци кога се користи двапати дневно 2 минути)

  Ги отстранува наслагите од забите и го чисти просторот меѓу забите подобро од редовната рачна четка за заби - технологијата microBUBBLES ефикасно ги отстранува остатоците меѓу забите

  • SMART 2-минутен тајмер - за чистење на индивидуалните делови на устата - ве потсетува на секои 30 секунди да се смени во друг дел
  • Пакетот вклучува 2 четки за заби (1x за 3-6 годишна возраст, 1x 7-10 години)
  • Не-лизгачки и водонепропустлив дизајн
  • Четките се опремени со висококвалитетни фини влакна од DuPont
  • Обоена светлина за повеќе забава за време на четкање која го фаќа вниманието на вашето дете
  • Ергономска рачка
  • Лесна замена на додатоците
  • Лесно работење и одржување
  • Напојува со 1 ЕЕЗ AAA батерија (вклучена во кутијата)
  fbq('track', 'ViewContent');