Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Ever Brite | Соларна ламба со сензор

  739 ден
  1,300 ден
  *
  Availability: 7 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Литиум-јонска батерија

  Се полни со сончева енергија

  Држи до 12 часа светлина

  Сензорот го открива вашиот пристап од 12 метри

  Лесна монтажа, без завртки или кабли

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Литиум-јонска батерија

  Се полни со сончева енергија

  Држи до 12 часа светлина

  Сензорот го открива вашиот пристап од 12 метри

  Лесна монтажа, без завртки или кабли

  fbq('track', 'ViewContent');