Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Ever Brite | Соларна ламба со сензор

  739 ден
  1.300 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 7 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Литиум-јонска батерија

  Се полни со сончева енергија

  Држи до 12 часа светлина

  Сензорот го открива вашиот пристап од 12 метри

  Лесна монтажа, без завртки или кабли

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Литиум-јонска батерија

  Се полни со сончева енергија

  Држи до 12 часа светлина

  Сензорот го открива вашиот пристап од 12 метри

  Лесна монтажа, без завртки или кабли

  fbq('track', 'ViewContent');