Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  EZ Paint | Валјак за белење (кречење)

  789 ден
  1.300 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 6 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Совршена алатка за белење

  Штедење на време

  Овој удобен валјак може да покрие до 30 квадратни метри ѕиден простор 

  Бојата се чува во внатрешноста на валјакот

  Прекрасна алатка за декорирање што ќе заштеди време и напор, овозможувајќи ви да ја фарбате собата побрзо од кога било досега

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Совршена алатка за белење

  Штедење на време

  Овој удобен валјак може да покрие до 30 квадратни метри ѕиден простор 

  Бојата се чува во внатрешноста на валјакот

  Прекрасна алатка за декорирање што ќе заштеди време и напор, овозможувајќи ви да ја фарбате собата побрзо од кога било досега

  fbq('track', 'ViewContent');