Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Fantasy - Безжичен полнач за телефон

  399 ден
  *
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Заборавете на сплетканите кабли и полнете го Вашиот мобилен телефон без тешкотија!
  Со самото поставување на телефонот над овој Wireless полнач, Вашиот телефон ќе се полни без да имате потреба од никакво поврзување преку кабел.
  Елегантниот и едноставен изглед е дополнителна позитивна карактеристика која овозможува лесно користење на полначот во секоја ситуација и пригода.

  Спецификации:

  Влез: DC 5V-2A.
  Излез: DC 5V-1A.(Брзо полнење)
  Заштита прегревање
  FCC, CE и RoHS сертификати.

  *За телефоните кои не поддржуваат бежично полнење потребано е да се купи и додаток. 

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Заборавете на сплетканите кабли и полнете го Вашиот мобилен телефон без тешкотија!
  Со самото поставување на телефонот над овој Wireless полнач, Вашиот телефон ќе се полни без да имате потреба од никакво поврзување преку кабел.
  Елегантниот и едноставен изглед е дополнителна позитивна карактеристика која овозможува лесно користење на полначот во секоја ситуација и пригода.

  Спецификации:

  Влез: DC 5V-2A.
  Излез: DC 5V-1A.(Брзо полнење)
  Заштита прегревање
  FCC, CE и RoHS сертификати.

  *За телефоните кои не поддржуваат бежично полнење потребано е да се купи и додаток. 

  fbq('track', 'ViewContent');