Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Фиџет Спинери: Најдобрите и Најлесните Трикови

  Играчката која буквално го заврте светот! Првично дизајнирана за деца на кои им е дијагностицирано нарушување на хиперактивното нарушување на вниманието (АДХД), играчката буквално стекна фанови, или поточно фанатици од секоја возраст. Фиџет спинерите се најновиот гаџет кој остави свој печат во индустријата за играчките.

  Верувале или не, фиџет спинерите прв пат се појавиле во 90-тите години од минатиот век, но не станаа популарни се до 2017. Ги има во сите бои и дизајни кои можете да ги замислите. Трендот на фиџет спинерите никако не успорува. Доста популарна и едноставна играчка.

  Како што рековме погоре, фиџет спинерите не се наменети само за детска возраст. Ова значи дека децата, студентите и возрасните се навлечени на фиџет спинери.

  Една од работите која креира зависност за овие играчки, покрај тоа што се олеснувачи на стрес, е способноста да се изведуваат трикови со нив. Постојат стотици видеа низ социјалните мрежи каде што фиџет „мајсторите“ тестираат нови и постоечки трикови со играчката.

  Погледнете неколку од најдобрите трикови кои и вие можете да ги изведувате дома со вашиот фиџет спинер:

   

  Разледајте ја Купер.мк понудата на три вида фиџет спинери: Magic Colors Big Spin, Magic Colors Hippie Flower и Magic Colors Ninja Star.

   

  Помош при купувањето: 071 581 521 📞

  Leave your comment