Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Flying - Бебешка постелнина

  899 ден
  Availability: 4 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 810.0 гр

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Црвена, Сина, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Дозволете им на Вашите најмили да се вивнат во небесните височини со помош на постелнината Flying. Мечето- пилот веднаш ќе ги освои срцата на малите и ќе донесе свежина и посебна убавина во детското катче. Склопот на црвена,сина и зелена боја во комбинација со 100% памучен квалитет ќе овозможи удобност и убавина во нивното катче. Овозможете го само најдоброто за најмилите преку постелнината Flying!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 810.0 гр

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Црвена, Сина, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Дозволете им на Вашите најмили да се вивнат во небесните височини со помош на постелнината Flying. Мечето- пилот веднаш ќе ги освои срцата на малите и ќе донесе свежина и посебна убавина во детското катче. Склопот на црвена,сина и зелена боја во комбинација со 100% памучен квалитет ќе овозможи удобност и убавина во нивното катче. Овозможете го само најдоброто за најмилите преку постелнината Flying!
  fbq('track', 'ViewContent');