Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Flying - Бебешка постелнина

  899 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 810.0 гр

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Црвена, Сина, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Дозволете им на Вашите најмили да се вивнат во небесните височини со помош на постелнината Flying. Мечето- пилот веднаш ќе ги освои срцата на малите и ќе донесе свежина и посебна убавина во детското катче. Склопот на црвена,сина и зелена боја во комбинација со 100% памучен квалитет ќе овозможи удобност и убавина во нивното катче. Овозможете го само најдоброто за најмилите преку постелнината Flying!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 810.0 гр

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Црвена, Сина, Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Дозволете им на Вашите најмили да се вивнат во небесните височини со помош на постелнината Flying. Мечето- пилот веднаш ќе ги освои срцата на малите и ќе донесе свежина и посебна убавина во детското катче. Склопот на црвена,сина и зелена боја во комбинација со 100% памучен квалитет ќе овозможи удобност и убавина во нивното катче. Овозможете го само најдоброто за најмилите преку постелнината Flying!
  fbq('track', 'ViewContent');