Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Frida - Двојна постелнина

  999 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Frida - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Портокалова

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Основа која потсетува на кајсија, надополнета со црвенкасти рози и освежителни бели ленти со цветен дизајн - тоа е прекрасната постелнина Frida! Овој сет е интересна комбинација на женствени бои кои допринесуваат за исполнување на спалната соба со нежност и свежина. Постелнината Frida нуди удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Заборавете на секојдневието и одморете ги своите мисли само на постелнината Frida!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Frida - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Портокалова

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Основа која потсетува на кајсија, надополнета со црвенкасти рози и освежителни бели ленти со цветен дизајн - тоа е прекрасната постелнина Frida! Овој сет е интересна комбинација на женствени бои кои допринесуваат за исполнување на спалната соба со нежност и свежина. Постелнината Frida нуди удобност и трајност со прекрасната спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Заборавете на секојдневието и одморете ги своите мисли само на постелнината Frida!
  fbq('track', 'ViewContent');