Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Friends - Бебешка постелнина

  899 ден
  Availability: 5 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Риги (ленти), Точки

  Бои: Бела, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Прекрасната нијанса на црвена и бела боја на постелнината Friends, совршено ќе се вклопат во собата на Вашите најсакани. Дозволете им на Вашите деца да уживаат истовремено во убавина и квалитет за поубав сон со помош на постелнината Friends.
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Риги (ленти), Точки

  Бои: Бела, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Прекрасната нијанса на црвена и бела боја на постелнината Friends, совршено ќе се вклопат во собата на Вашите најсакани. Дозволете им на Вашите деца да уживаат истовремено во убавина и квалитет за поубав сон со помош на постелнината Friends.
  fbq('track', 'ViewContent');