Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Frozen - Бебешка постелнина

  899 ден
  Availability: 6 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Снежната игра на две мечиња и комбинацијата на нежни бели и сини бои се главни карактерстики на постелнината Frozen. Оваа постелнина совршено ќе се вклопи во детското катче и ќе даде лик на една совршена зимска идила. Изработена од 100% памук, го нуди најквалитетниот и најудобниот сон.
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Снежната игра на две мечиња и комбинацијата на нежни бели и сини бои се главни карактерстики на постелнината Frozen. Оваа постелнина совршено ќе се вклопи во детското катче и ќе даде лик на една совршена зимска идила. Изработена од 100% памук, го нуди најквалитетниот и најудобниот сон.
  fbq('track', 'ViewContent');