Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Fun - Бебешка постелнина

  899 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 4 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Сина, Портокалова

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Прекрасна комбинација на кремаста боја во склоп со другарувањето на мечето со глувчето и врапчето е тоа што ќе ги освои Вашите најмали. Бебешката постелнини Fun е токму таа која ќе им изнуди насмевка и среќни мигови. Изработена од 100% памук оваа постелнина го нуди неопходниот квалитет и удобност токму за нив. Донесете среќни мигови во детското катче со постелнината Fun!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Тежина 810.0 гр.

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни

  Бои: Бела, Сина, Портокалова

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Прекрасна комбинација на кремаста боја во склоп со другарувањето на мечето со глувчето и врапчето е тоа што ќе ги освои Вашите најмали. Бебешката постелнини Fun е токму таа која ќе им изнуди насмевка и среќни мигови. Изработена од 100% памук оваа постелнина го нуди неопходниот квалитет и удобност токму за нив. Донесете среќни мигови во детското катче со постелнината Fun!
  fbq('track', 'ViewContent');