Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Giovanna - Двојна постелнина

  1.299 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Giovanna - Двојна постелнина

  Тежина 1700.0 гр.

  За: Единечен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Бела, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Giovanna - Двојна постелнина

  Тежина 1700.0 гр.

  За: Единечен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Бела, Црвена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 1 парче 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 160см*220см

  Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

  fbq('track', 'ViewContent');