Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Ѓердан бисерен 7025

  1.250 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 2 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Ѓердан бисерен 7025

        Охридски бисер.
        Рачна изработка, уникатен примерок.
        Охридскиот бисер прерасна како бренд на културата на градот Охрид и Република Македонија.
        Димензии:  
        -перла ф 6х9мм,  
        -должина 43 и 53 см.
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Ѓердан бисерен 7025

        Охридски бисер.
        Рачна изработка, уникатен примерок.
        Охридскиот бисер прерасна како бренд на културата на градот Охрид и Република Македонија.
        Димензии:  
        -перла ф 6х9мм,  
        -должина 43 и 53 см.
  fbq('track', 'ViewContent');