Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Gold Core Line Whey 100 (2270 g)

  3.239 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 2 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  GOLD CORE LINE WHEY 100 содржи комплекс од најквалитетен концентрат на протеин од сурутка, изолиран и хидролизиран. Производот е идеален извор на белковини со целосна вредност, богати со сите есенцијални амино киселини, вклучувајќи BCAA и L-глутамин. GOLD CORE LINE WHEY 100 растворува исклучително добро и брзо се асимилира. Протеините што ги содржи помага да се зголеми и одржува мускулната маса.

  Растворете еден дел од производот - 30 g (2 екстракти) во 200 ml вода или млеко; користете шејкер или блендер. Во зависност од вашите потреби, земете 2-3 порции дневно. Во деновите на вежбање: 1-ви сервира наутро по станувањето, 2-та служба во рок од 1,5 часа од тренингот, 3-тиот служат пред спиење. На не-тренинг денови: 1-ви порција утрото по стапувањето, 2-та порција помеѓу оброците, 3-та служба на спиење.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  GOLD CORE LINE WHEY 100 содржи комплекс од најквалитетен концентрат на протеин од сурутка, изолиран и хидролизиран. Производот е идеален извор на белковини со целосна вредност, богати со сите есенцијални амино киселини, вклучувајќи BCAA и L-глутамин. GOLD CORE LINE WHEY 100 растворува исклучително добро и брзо се асимилира. Протеините што ги содржи помага да се зголеми и одржува мускулната маса.

  Растворете еден дел од производот - 30 g (2 екстракти) во 200 ml вода или млеко; користете шејкер или блендер. Во зависност од вашите потреби, земете 2-3 порции дневно. Во деновите на вежбање: 1-ви сервира наутро по станувањето, 2-та служба во рок од 1,5 часа од тренингот, 3-тиот служат пред спиење. На не-тренинг денови: 1-ви порција утрото по стапувањето, 2-та порција помеѓу оброците, 3-та служба на спиење.

  fbq('track', 'ViewContent');