Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Gold Core Line Whey 100 (900 g)

  1,489 ден
  *
  Availability: 2 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  GOLD CORE LINE WHEY 100 содржи комплекс од најквалитетен концентрат на протеин од сурутка, изолиран и хидролизиран. Производот е идеален извор на белковини со целосна вредност, богати со сите есенцијални амино киселини, вклучувајќи BCAA и L-глутамин. GOLD CORE LINE WHEY 100 растворува исклучително добро и брзо се асимилира. Протеините што ги содржи помага да се зголеми и одржува мускулната маса.

  Растворете еден дел од производот - 30 g (2 екстракти) во 200 ml вода или млеко; користете шејкер или блендер. Во зависност од вашите потреби, земете 2-3 порции дневно. Во деновите на вежбање: 1-ви сервира наутро по станувањето, 2-та служба во рок од 1,5 часа од тренингот, 3-тиот служат пред спиење. На не-тренинг денови: 1-ви порција утрото по стапувањето, 2-та порција помеѓу оброците, 3-та служба на спиење.

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  GOLD CORE LINE WHEY 100 содржи комплекс од најквалитетен концентрат на протеин од сурутка, изолиран и хидролизиран. Производот е идеален извор на белковини со целосна вредност, богати со сите есенцијални амино киселини, вклучувајќи BCAA и L-глутамин. GOLD CORE LINE WHEY 100 растворува исклучително добро и брзо се асимилира. Протеините што ги содржи помага да се зголеми и одржува мускулната маса.

  Растворете еден дел од производот - 30 g (2 екстракти) во 200 ml вода или млеко; користете шејкер или блендер. Во зависност од вашите потреби, земете 2-3 порции дневно. Во деновите на вежбање: 1-ви сервира наутро по станувањето, 2-та служба во рок од 1,5 часа од тренингот, 3-тиот служат пред спиење. На не-тренинг денови: 1-ви порција утрото по стапувањето, 2-та порција помеѓу оброците, 3-та служба на спиење.

  fbq('track', 'ViewContent');