Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса

  1,999 ден
  Delivery date: 1-2 days

  Шифра на производ: Gorenje HS110PR Ceramic

  Екстра јонска нега

  • Jамка за закачување 
  • Завртете го кабелот 360 °
  • Пловечки плочи
  • Материјали на плочи: керамика
  • Должина на плочи: 110 mm
  • Едноставна електронска контрола
  • Поставување на температура: континуирано
  • LCD екран
  • Безбедно заклучување
  • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
  • Материјал: пластика + метал
  • Напон (V): 110-240 V
  • Рејтинг за конекција: 55 W
  • Должина на кабелот за напојување: 2 m
  • Димензии (Ш × В × Д): 33,5 × 8,5 × 3,5 см
  • Димензии на спакуван производ (Ш × В × Д): 35 × 9 × 6 см
  • Код: 728100
  • EAN код: 3838782026911

  Гаранција: 24 месеци 

  Бесплатна достава до вашиот дом! 

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Шифра на производ: Gorenje HS110PR Ceramic

  Екстра јонска нега

  • Jамка за закачување 
  • Завртете го кабелот 360 °
  • Пловечки плочи
  • Материјали на плочи: керамика
  • Должина на плочи: 110 mm
  • Едноставна електронска контрола
  • Поставување на температура: континуирано
  • LCD екран
  • Безбедно заклучување
  • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
  • Материјал: пластика + метал
  • Напон (V): 110-240 V
  • Рејтинг за конекција: 55 W
  • Должина на кабелот за напојување: 2 m
  • Димензии (Ш × В × Д): 33,5 × 8,5 × 3,5 см
  • Димензии на спакуван производ (Ш × В × Д): 35 × 9 × 6 см
  • Код: 728100
  • EAN код: 3838782026911

  Гаранција: 24 месеци 

  Бесплатна достава до вашиот дом! 

  fbq('track', 'ViewContent');