Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty

  1.799 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 728101

  Контрола на температурата

  Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C
  Копчето за контрола на вртење на температурата го олеснува стилот на вашата коса.
  Едноставно користете го ротирачкото копче за да ја поставите идеалната температура за вашиот тип на коса.

  Керамички плочи

  Заштита и сјај

  Долгите лебдечки плочи од 90 мм се совршени за побрзо и поедноставно зацврстување на косата.
  Керамичката површина овозможува лесно пливање и ја штити косата од кршење.

  Технички детали

  • Екстра јонска нега
  • Виси јамка
  • Завртете го кабелот 360 °
  • Пловечки плочи
  • Материјали на плочи: керамика
  • Должина на плочи: 90 мм
  • Едноставна механичка контрола
  • Поставување на температура: континуирано
  • Безбедно заклучување
  • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
  • Материјал: пластика + метал
  • Напон (V): 220-240 V
  • Рејтинг за конекција: 43 W
  • Должина на кабелот за напојување: 2 m
  • Димензии (Ш × В × Д): 31 × 7,5 × 3,5 см
  • Димензии на спакуван производ (Ш × В × Д): 31,7 × 8 × 6 см
  • Код: 728101

  EAN код: 3838782026928

  Гаранција: 24 месеци 

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 728101

  Контрола на температурата

  Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C
  Копчето за контрола на вртење на температурата го олеснува стилот на вашата коса.
  Едноставно користете го ротирачкото копче за да ја поставите идеалната температура за вашиот тип на коса.

  Керамички плочи

  Заштита и сјај

  Долгите лебдечки плочи од 90 мм се совршени за побрзо и поедноставно зацврстување на косата.
  Керамичката површина овозможува лесно пливање и ја штити косата од кршење.

  Технички детали

  • Екстра јонска нега
  • Виси јамка
  • Завртете го кабелот 360 °
  • Пловечки плочи
  • Материјали на плочи: керамика
  • Должина на плочи: 90 мм
  • Едноставна механичка контрола
  • Поставување на температура: континуирано
  • Безбедно заклучување
  • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
  • Материјал: пластика + метал
  • Напон (V): 220-240 V
  • Рејтинг за конекција: 43 W
  • Должина на кабелот за напојување: 2 m
  • Димензии (Ш × В × Д): 31 × 7,5 × 3,5 см
  • Димензии на спакуван производ (Ш × В × Д): 31,7 × 8 × 6 см
  • Код: 728101

  EAN код: 3838782026928

  Гаранција: 24 месеци 

  fbq('track', 'ViewContent');