Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Green Shine - Двојна постелнина

  999 ден
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 3 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

   

  Green Shine - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Имајте го креветот од вашите соништа со сетот постелнини Green Shine кој има прекрасен дизајн со ружи и нежни бои што дава комфорт удобност и трајност. Сетот има прекрасна спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Памукот е познат по удобноста и а полиестерот по својата издржливост.Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот Green Shine вашите соништа стануваат реалност!
  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

   

  Green Shine - Двојна постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Цветни

  Бои: Зелена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа

  Имајте го креветот од вашите соништа со сетот постелнини Green Shine кој има прекрасен дизајн со ружи и нежни бои што дава комфорт удобност и трајност. Сетот има прекрасна спојка на материјали од 65% памук и 35 % полиестер. Памукот е познат по удобноста и а полиестерот по својата издржливост.Имате загарантиран квалитет и врвна удобност. Со сетот Green Shine вашите соништа стануваат реалност!
  fbq('track', 'ViewContent');