Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Grundig HS-5320 Фен фигаро

  2.499 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: Grundig HS-5320

  Совршена заштита:

  • Висококвалитетен керамички слој од 3 термички четки со пречистување на кератин обезбедува дури и дистрибуција на топлина
  • 50 mm за волумен, макси-кадрици и вратило
  • Погоден за сите должини на косата
  • Ротирачки кабелски спој со огледало за суспензија
  • Првиот впечаток е одлучувачки

  Групацијата Grundig Beauty Care служи за единствена цел: таа е дизајнирана да ви помогне да постигнете уште подобар изглед. Ова претпоставува дека секогаш сте фокусирани на вашата коса, на твоето лице и на вашето тело - а не на уредот. Затоа, едноставно функционирање и сигурна функција се најважните критериуми за квалитет. Природно, фактот дека уредите Grundig се исто така убедливи во поглед на ергономијата и визуелната привлечност совршено се вклопуваат во темата на убавината.

  Волуменска сензација

  Понекогаш се работи за мали работи во животот кои имаат одличен ефект: овој практичен стил е секогаш на ваша страна, секогаш кога сакате да постигнете со волумен. Еден уред - две функции

  Посебни карактеристики

  со две нивоа на температурата и протокот на воздух може да биде совршено за специфичните потреби на вашата коса и структура да се прилагодат овозможувајќи прецизно обликување на високо ниво. Дури и со секојдневна употреба, внимателно се справува со вашата коса и го штити секое влакно со висококвалитетен керамички слој од кератин. Со три различни термички четки имате контрола за вашиот посакуван изглед.

  • Моќност од 1100 вати за професионален стил и долготраен волумен
  • 2 степени на температура и проток на воздух за стилизирање и сушење на фина, нормална и дебела коса, како и забележлива фаза на ладење за фиксација на фризурата
  • Ø 25 mm за помали кадрици и бранови
  • Ø 38 mm за волуменски и средни кадрици
  • Ø 50 mm за волумен, макси-кадрици и вратило
  • Ротирачки кабелски спој со монтирање

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: Grundig HS-5320

  Совршена заштита:

  • Висококвалитетен керамички слој од 3 термички четки со пречистување на кератин обезбедува дури и дистрибуција на топлина
  • 50 mm за волумен, макси-кадрици и вратило
  • Погоден за сите должини на косата
  • Ротирачки кабелски спој со огледало за суспензија
  • Првиот впечаток е одлучувачки

  Групацијата Grundig Beauty Care служи за единствена цел: таа е дизајнирана да ви помогне да постигнете уште подобар изглед. Ова претпоставува дека секогаш сте фокусирани на вашата коса, на твоето лице и на вашето тело - а не на уредот. Затоа, едноставно функционирање и сигурна функција се најважните критериуми за квалитет. Природно, фактот дека уредите Grundig се исто така убедливи во поглед на ергономијата и визуелната привлечност совршено се вклопуваат во темата на убавината.

  Волуменска сензација

  Понекогаш се работи за мали работи во животот кои имаат одличен ефект: овој практичен стил е секогаш на ваша страна, секогаш кога сакате да постигнете со волумен. Еден уред - две функции

  Посебни карактеристики

  со две нивоа на температурата и протокот на воздух може да биде совршено за специфичните потреби на вашата коса и структура да се прилагодат овозможувајќи прецизно обликување на високо ниво. Дури и со секојдневна употреба, внимателно се справува со вашата коса и го штити секое влакно со висококвалитетен керамички слој од кератин. Со три различни термички четки имате контрола за вашиот посакуван изглед.

  • Моќност од 1100 вати за професионален стил и долготраен волумен
  • 2 степени на температура и проток на воздух за стилизирање и сушење на фина, нормална и дебела коса, како и забележлива фаза на ладење за фиксација на фризурата
  • Ø 25 mm за помали кадрици и бранови
  • Ø 38 mm за волуменски и средни кадрици
  • Ø 50 mm за волумен, макси-кадрици и вратило
  • Ротирачки кабелски спој со монтирање

  fbq('track', 'ViewContent');