Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Grundig HS-6280 Фен фигаро

  2.999 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 5

  Направено од 4 премиум SWAROVSKI елементи 
  Color & Shine™ Activator: Premium керамички четки за стилизирање со кератин финиш  
  1200 вати за професионално стилизирање во домашни услови
  3 термо четки со roll out функција
  2 јачини на греење и подесување на јалина на толина  како и работа со ладен воздух 
  Ion technology за добивање на природни локни
  Заштита од прегревање
  3 метри кабел со гајка за професионална работа 
  Начин на работа 230-240V~, 50Hz
  Складирање во торбичка
  Боја: црна

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 5

  Направено од 4 премиум SWAROVSKI елементи 
  Color & Shine™ Activator: Premium керамички четки за стилизирање со кератин финиш  
  1200 вати за професионално стилизирање во домашни услови
  3 термо четки со roll out функција
  2 јачини на греење и подесување на јалина на толина  како и работа со ладен воздух 
  Ion technology за добивање на природни локни
  Заштита од прегревање
  3 метри кабел со гајка за професионална работа 
  Начин на работа 230-240V~, 50Hz
  Складирање во торбичка
  Боја: црна

  fbq('track', 'ViewContent');