Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Grundig MC-3340 Машинка за шишање и бричење

  1.899 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 3

  Mашинка за шишање/бричење
  Високо-квалитетна глава за сечење од нерѓосувачки челик
  Порамнувачка ширина: 41 mm
  Удобен телескопски чешел систем со два додатоци:
  Мал чешел: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 21 mm
  Голем чешел: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41 mm
  Прецизно порамнување
  Хигиенска глава која се отстранува и мие
  Батерија на полнење
  Прибл. 45 минути работа на батерија
  1 син LED дисплеј индикатор за полнење
  Автоматско подесување на напон 100 - 240V, 50/60 Hz
  Боја: сјајно црна, сина

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 3

  Mашинка за шишање/бричење
  Високо-квалитетна глава за сечење од нерѓосувачки челик
  Порамнувачка ширина: 41 mm
  Удобен телескопски чешел систем со два додатоци:
  Мал чешел: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 21 mm
  Голем чешел: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 41 mm
  Прецизно порамнување
  Хигиенска глава која се отстранува и мие
  Батерија на полнење
  Прибл. 45 минути работа на батерија
  1 син LED дисплеј индикатор за полнење
  Автоматско подесување на напон 100 - 240V, 50/60 Hz
  Боја: сјајно црна, сина

  fbq('track', 'ViewContent');