Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Grundig MC-6040 Машинка за шишање и бричење

  1.899 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 7

  време на полнење: 45 мин;
  работа на батерија (на полнење/мрежа);
  напон: 100-240 V/50 - 60Hz;
  керамички сет од сечила;
  2 телескопски чешли;
  автоматско прилагодување нa напон
  просечна должина: 2-41 mm;
  телескопски чешли;
  високо квалитетен и мек допир по завршувањето;
  моќен и тивок мотор;
  внатрешен систем на заклучување за заштита од сечење;
  LED индикатор за полнење на батеријата.

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 7

  време на полнење: 45 мин;
  работа на батерија (на полнење/мрежа);
  напон: 100-240 V/50 - 60Hz;
  керамички сет од сечила;
  2 телескопски чешли;
  автоматско прилагодување нa напон
  просечна должина: 2-41 mm;
  телескопски чешли;
  високо квалитетен и мек допир по завршувањето;
  моќен и тивок мотор;
  внатрешен систем на заклучување за заштита од сечење;
  LED индикатор за полнење на батеријата.

  fbq('track', 'ViewContent');