Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Grundig MC-7240 Машинка за шишање и бричење

  2.199 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 24

  Нов вид на контрола на допир за лесно прилагодување на брзината на моторот и индикаторот
  Моќен и тивок мотор
  Висок квалитет, екстра остро сечило од керамика/ нерѓосувачки челик
  CUT & THIN, уникатнафункција која може да биде поставена директно на сечилото
  Порамнување ширина: 40 mm
  Порамнување должина: 1 мм до 40 мм
  Мал телескопски чешел: 4, 7, 9, 12, 15 , 17, 20 mm
  Големи телескопски чешел: 24, 27, 29, 32, 35 , 37, 40 мм
  Точен градус на триминг на дисплејот и обезбедува да се закочува при работа
  2 дополнителни додатоци за кожата блиски 1 мм или 2 мм коса/ брада, совршен за нега на 3 -ден- брада
  Лесен за одржување
  Работи на батерија и на струја
  Батерија на полнење
  Приближно 45 минути операција, 3 часа време за полнење
  Примена во светски рамки поради автоматско прилагодување на напонот 100-240V ~, 50/60 Hz
  Боја: црна

   

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 24

  Нов вид на контрола на допир за лесно прилагодување на брзината на моторот и индикаторот
  Моќен и тивок мотор
  Висок квалитет, екстра остро сечило од керамика/ нерѓосувачки челик
  CUT & THIN, уникатнафункција која може да биде поставена директно на сечилото
  Порамнување ширина: 40 mm
  Порамнување должина: 1 мм до 40 мм
  Мал телескопски чешел: 4, 7, 9, 12, 15 , 17, 20 mm
  Големи телескопски чешел: 24, 27, 29, 32, 35 , 37, 40 мм
  Точен градус на триминг на дисплејот и обезбедува да се закочува при работа
  2 дополнителни додатоци за кожата блиски 1 мм или 2 мм коса/ брада, совршен за нега на 3 -ден- брада
  Лесен за одржување
  Работи на батерија и на струја
  Батерија на полнење
  Приближно 45 минути операција, 3 часа време за полнење
  Примена во светски рамки поради автоматско прилагодување на напонот 100-240V ~, 50/60 Hz
  Боја: црна

   

  fbq('track', 'ViewContent');