Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Grundig MT-3910 Мини тример

  899 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 25

  За непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите
  додатоци за прецизно сечење и стилизирање на бакенбарди и брада, како и за отстранување на влакната од вратот
  кужиште од високо квалитетни нерѓосувачки челик
  безбедна и безболна употреба
  главата се пере со хигиенски средства за чистење
  користи само за АА 1,5 V батерија (содржана во пакувањето)

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 25

  За непречено и ефикасно отстранување на влакната од носот и ушите
  додатоци за прецизно сечење и стилизирање на бакенбарди и брада, како и за отстранување на влакната од вратот
  кужиште од високо квалитетни нерѓосувачки челик
  безбедна и безболна употреба
  главата се пере со хигиенски средства за чистење
  користи само за АА 1,5 V батерија (содржана во пакувањето)

  fbq('track', 'ViewContent');