Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Grundig PS-2010 Дигитална вага за телесна тежина

  1,399 ден
  Delivery date: 1-2 days

  Шифра на производ: 15

  Елегантен рамен дизајн
  LCD дисплеј
  Вклучување со "Step On"
  Автоматско исклучување по 60 секунди
  180 kg мерен капацитет, со 100 gr градација
  Мери во kf, lb, st
  Голема мерна површина (310 х 310 mm)
  Работи на 4 х ААА батерии (вклучени во пакувањето)
  Индикатор за слаба батерија, и преоптоварување
  Бело стакло 
  1 година гаранција

  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Шифра на производ: 15

  Елегантен рамен дизајн
  LCD дисплеј
  Вклучување со "Step On"
  Автоматско исклучување по 60 секунди
  180 kg мерен капацитет, со 100 gr градација
  Мери во kf, lb, st
  Голема мерна површина (310 х 310 mm)
  Работи на 4 х ААА батерии (вклучени во пакувањето)
  Индикатор за слаба батерија, и преоптоварување
  Бело стакло 
  1 година гаранција

  fbq('track', 'ViewContent');