Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  Grundig PS-5110 Дигитална вага за телесна тежина

  1.799 ден
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Шифра на производ: 16

  Вагата ви овозможува поддршка и помош за анализирање на вашата телесна тежина со голема прецизност.
  Мерење на телесна тежина, телесна маса (BMI), мускулна маса
  Предлози за дневно внесување калории
  Единици за мерка во kg/cm, lb/in, st
  Мерен капацитет до 150 kg
  6 mm појачано стакло
  Автоматски “Step On” вклучување
  Автоматско исклучување по 20 секунди
  Вклучени 2 х ААА батерии
  Индикатор за празна батерија
  Голема мерна површина 300 х 300 mm

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Шифра на производ: 16

  Вагата ви овозможува поддршка и помош за анализирање на вашата телесна тежина со голема прецизност.
  Мерење на телесна тежина, телесна маса (BMI), мускулна маса
  Предлози за дневно внесување калории
  Единици за мерка во kg/cm, lb/in, st
  Мерен капацитет до 150 kg
  6 mm појачано стакло
  Автоматски “Step On” вклучување
  Автоматско исклучување по 20 секунди
  Вклучени 2 х ААА батерии
  Индикатор за празна батерија
  Голема мерна површина 300 х 300 mm

  fbq('track', 'ViewContent');