Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  ГУМИ VIKING

  VIKING е бренд на Continental AG развиен во Германија, а се произведува во Европа.

  Доследен квалитет со повеќе од 80 години искуство како европски производител на гуми.

  Карактеристики за квалитет:

  • Спортски - извонредни перформанси дури и за моќни возила
  • Издржливост - издржливи дури и во најтешките временски услови
  • Безбедност - сигурна заштита при возењето произведена со најсовремена технологија

  Соодносот цена - квалитет ги прави VIKING најдобра понуда на гуми во Македонија.

   

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Летнa гумa VIKING

  ден

  ГУМИ VIKING

  Filter by:

  Clear All