Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Honey Bee - Бебешка постелнина

  899 ден
  Availability: 5 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни, Крпеници

  Бои: Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Донесете ја веселата дружина во детското катче со постелнината Honey Bee! Светло розева основа на која се забавуваат двете пеперутки, лесно и безгрижно во цветната градина. Ова е описот за постелнината Honey Bee. Изработена од 100% памук, го нуди најквалитетниот и најудобниот сон на Вашите најмили. Нека пролетта и пеперутки влезат во спалната соба на најмалите преку постелнината Honey Bee!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Тежина 810.0 гр.

   
   

  За: Бебешко креветче

  Материјал: Ранфорс (100% Памук)

  Дизајн: Животни, Крпеници

  Бои: Црвена, Сина

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 35см*45см

  Јорганска навлака: 1 парче 100см*150см

  Долен чаршав: 1 парче 100см*150см

  Донесете ја веселата дружина во детското катче со постелнината Honey Bee! Светло розева основа на која се забавуваат двете пеперутки, лесно и безгрижно во цветната градина. Ова е описот за постелнината Honey Bee. Изработена од 100% памук, го нуди најквалитетниот и најудобниот сон на Вашите најмили. Нека пролетта и пеперутки влезат во спалната соба на најмалите преку постелнината Honey Bee!
  fbq('track', 'ViewContent');