Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Language
  Search

  Ilgim Дупла Постелнина

  999 ден
  Availability: 3 in stock
  Delivery date: 1-2 days

  Ilgim Дупла Постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Дамаск, Пејсли

  Бои: Кремаста, Кафена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа


  Моќност и стил се карактеристики на постелнината Ilgim! Овој сет носи чувство на елеганција, а кремастата боја со нежно кафен принт овозможува чувство на моќ. Магичниот спој резултира со модернистички стил. Оваа постелнина е изработена од 65% памук и 35% полиестер што значи квалитет и мекост само за Вас. Оние кои што знаат што сакаат ја изберат постелнината Ilgim!
  Write your own review
  • Bad
  • Excellent

  Ilgim Дупла Постелнина

  За: Брачен кревет

  Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

  Дизајн: Дамаск, Пејсли

  Бои: Кремаста, Кафена

  Одржување: Во машина до 40°C

  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

  Долен чаршав: Се доплаќа


  Моќност и стил се карактеристики на постелнината Ilgim! Овој сет носи чувство на елеганција, а кремастата боја со нежно кафен принт овозможува чувство на моќ. Магичниот спој резултира со модернистички стил. Оваа постелнина е изработена од 65% памук и 35% полиестер што значи квалитет и мекост само за Вас. Оние кои што знаат што сакаат ја изберат постелнината Ilgim!
  fbq('track', 'ViewContent');