Close
(0) производ(и)
Немате ставки во вашата кошничка.
Категории
  Filters
  Јазик
  Пребарување

  INTEX базен -easy pool

  2.099 ден
  *
  ПОБРЗАЈ! УШТЕ: 5 на залиха
  Датум на испорака: 1-2 дена

  Оптималниот базен за почетници е од висок квалитет, максимална стабилност, слој за поддршка на полиестер, исклучително издржлив, едноставна и брза инсталација.

  Овој модел на базен можете да го најдете во повеќе димензии.

  Карактеристики:
  Боја - сина
  Прирачник за инсталација и одржување на хемиски квалитет на водата
  Изработена е од високо квалитетен ПВЦ материјал
  Базенот може да остане надвор за зима, но препораката е да го измиете на крајот на сезоната и да го исушите на суво место.

   

  Напишете сопствен коментар
  • Лош
  • Одлично

  Оптималниот базен за почетници е од висок квалитет, максимална стабилност, слој за поддршка на полиестер, исклучително издржлив, едноставна и брза инсталација.

  Овој модел на базен можете да го најдете во повеќе димензии.

  Карактеристики:
  Боја - сина
  Прирачник за инсталација и одржување на хемиски квалитет на водата
  Изработена е од високо квалитетен ПВЦ материјал
  Базенот може да остане надвор за зима, но препораката е да го измиете на крајот на сезоната и да го исушите на суво место.

   

  fbq('track', 'ViewContent');